Google PlusFacebook
тел.: 0301 6 40 82
Смолянска професионална гимназия по туризъм и строителство - град Смолян

Постижения

 

2008г. Национално състезание по професии           

Регионален кръг - гр. Хисаря

състезател - Елена Огнянова Димитрова - "Най- добър млад барман - I място

състезател - Тодор Костадинов Маринов - "Най- добър млад сервитьор” - I място

 

2009г. Национално състезание по професии              

Регионален кръг - гр. Смолян

състезател - Никола Любенов Панайотов - "Най-добър млад барман - I място

състезател - Снежана Юлиянова Бошнакова - "Най-добър млад готвач" - I място

 

2009г. Панорама на професионалното образование

Национален кръг - гр. Велико Търново

състезател - Никола Любенов Панайотов - "Най-добър млад барман - престижно място

 

2010г. Национално състезание по професии             

Регионален кръг - гр. Кърджали

състезател - Никола Любенов Панайотов - "Най-добър млад барман - II място

 

2010г. Панорама на професионалното образование

Национален кръг - гр. Пловдив

състезател - Никола Любенов Панайотов - "Най-добър млад барман” - престижно класиране

 

2011г. Национално състезание по професии            

Регионален кръг - гр. Стара Загора

състезател - Илиян Емилов Ашиков - "Най-добър млад сервитьор” - III място

състезател - Славина Славова Миленова - "Най-добър млад готвач” - III място

състезател - Здравко Карамфилов Торутев - "Най-добър млад барман” - IV място

 

2012г.  Национално състезание по професии              

Регионален кръг - гр. Поморие

състезател - Антон Чилингиров - "Най-добър млад сервитьор” - престижно класиране

състезател - Денис Захариев Голев - "Най-добър млад готвач” - престижно класиране

състезател - Здравко Карамфилов Торутев - "Най-добър млад барман” - престижно класиране

 

2013г. Национално състезание по професии             

Регионален кръг - гр. Велинград

състезател - Аксения Кирчева Маринова - "Най-добър млад сервитьор” - III място

състезател - Недялко Асенов Траханаров - "Най-добър млад готвач” - престижно класиране

състезател - Радослав Верков Киришев - "Най-добър млад барман” - престижно класиране

 

2013г. Панорама на професионалното образование

Национален кръг - гр. Пловдив

състезател - Аксения Кирчева Маринова - "Най-добър млад сервитьор” - престижно място

 

2015г. Панорама на професионалното образование

Национален кръг - гр. Пловдив

състезател - Юлияна Заимова - "Най-добър млад сервитьор-сомелиер” - престижно класиране

състезател - Ивелина Дрянкова - "Най-добър млад барман” - престижно класиране

състезател - Николай Асенов - "Най-добър млад готвач” - престижно класиране

 

2016г. Регионално състезание по професията

Регионален кръг - гр. Сопот

състезател - Христо Тодоров - „Най-добър млад барман” - V място

състезател - Анисе Караахмедова - „Най-добър млад готвач” - VІ място

състезател - Габриела Върбанова - „Най-добър млад сервитьор” - VІІ място

 

2016г. Панорама на професионалното образование

Национален кръг - гр. София

състезател - Христо Тодоров - „Най-добър млад барман” - VІ място

 

2016г. Панорама на професионалното образование

Национален кръг - гр. Пловдив

състезател - Анисе Караахмедова - „Най-добър млад готвач” - Х място

 

2017г. Национално състезание по професията

Регионален кръг - гр. София

състезател - Емил Александров - „Най-добър млад барман” - VІ място

състезател - Кристиан Стефанов - „Най-добър млад готвач” - ХІ място

състезател - Радослава Балджиева - „Най-добър млад сервитьор” - престижно място

 

2017г. Панорама на професионалното образование

Национален кръг - гр. Пловдив

състезател - Емил Александров - „Най-добър млад барман” - престижно място