Емоционално и тържествено СПГТС „Никола Й. Вапцаров“ изпрати абитуриентите си
Своите 30 зрелостници изпрати Смолянска професионална гимназия по туризъм и строителство „Никола Й. Вапцаров“. Младежите завършват професиите „Ресторантьор“ и „Строителен техник“ и вече могат да се похвалят, че са добре подготвени за престижни университети у нас и в чужбина. Техни класни ръководители са г-жа Василка Димитрова и г-ца Елена Боеклиева.
Директорът г-жа Антоанета Караджова пожела здраве и успехи на абитуриентите. Тя им благодари, че през годините са били активна част от училищния и обществения живот и са издигали престижа на училището до национално ниво. С постиженията си в различни области зрелостниците са донесли множество отличия на гимназията.
Събитието продължи с емоционална поетично-музикална програма. С бурни аплодисменти и много прегръдки учениците изразиха своята благодарност към класните си ръководители. Изненада имаше и за учителите, които получиха специални сувенири и красиви букети.
Скъпи ученици, продължавайте смело напред и намерете своето място в света на добротата! Никога не забравяйте откъде сте тръгнали! На добър час!